Afrojack i Blinders nadchodzą z festiwalową bombą!

Współpraca między nimi wisiała w powietrzu już od dawna. W międzyczasie Blinders nieustannie pracował nad rozwijaniem swojego charakterystycznego brzmienia, wydając swoje produkcje w wytwórni Martina Garrixa STMPD RCRDS. 
 
Po długich dyskusjach na temat muzyki oraz wielu wymianach pomysłów, Afrojack i Blinders postanowili zacząć pracę nad wspólnym utworem. Numer będzie wydany pod drugim aliasem Afrojack’a “NLW” i będzie pierwszym wydaniem pod tym pseudonimem od 2017 roku. 
 
Owocem tej polsko-holenderskiej współpracy jest festiwalowy banger, będący połączeniem oryginalnych brzmień obu producentów. 
 
NLW & Blinders - HYDRA
 
 
“Hydra” była zaprezentowana przedpremierowo w zeszłe lato na największych wydarzeniach muzycznych na świecie takich jak: Tomorrowland, Ultra Music Festival, Parookaville czy Mysteryland. Od tamtej pory fani nie mogli się doczekać oficjalnego wydania. Możemy się spodziewać, że niejedokrotnie usłyszymy ten utwór na tegorocznych festiwalach. 
 
Holenderski zdobywca GRAMMY Afrojack znany jest z wielu klubowych i radiowych przebojów. Współpracuje z takimi artystami jak: David Guetta, Pitbull, Nicki Minaj, Chris Brown i Steve Aoki. 
 
Współpraca polskiego producenta z Afrojack to kolejny sukces naszego rodaka na międzynarodowej scenie muzycznej. Blinders na swoim koncie ma wspólny utwór z Martinem Garrixem, oficjalne remiksy dla Davida Guetty, Axwella, Showtek, R3haba, trasy koncertowe w Azji i Europie oraz występy na prestiżowych festiwalach takich jak: Tomorrowland. 
 
W najbliższy piątek i sobotę Blinders zagra jako gość specjalny na dwóch koncertach Lost Frequencies w Poznaniu i w Warszawie. 

3624

Zdjęć

27

Filmów

63

Wiadomości

18

Imprez