Avicii popełnił samobójstwo - potwierdziła jego rodzina.

Kilka dni temu światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci niezwykle utalentowanego i popularnego szwedkiego DJa. Jak czytamy na portalu metro.co.uk (LINK) Avicii, znany jako Tim Berling popełnił samobójstwo, co potwierdziła jego rodzina.

W oświadczeniu wydanym przez rodzinę DJ-a czytamy, że zostawił notatkę samobójczą, kiedy zmarł, czyli 20 kwietnia.

Oświadczenienie rodziny: "Nasz umiłowany Tim był poszukiwaczem, delikatną artystyczną duszą szukającą odpowiedzi na pytania egzystencjalne. Perfekcyjny perfekcjonista, który podróżował i ciężko pracował w tempie, które doprowadziło do skrajnego stresu. Kiedy przestał koncertować, chciał znaleźć równowagę w życiu, aby być szczęśliwym i móc robić to, co kochał najbardziej - muzykę. Naprawdę zmagał się z myślami o sensie, życiu, szczęściu. Nie mógł już dłużej iść. Chciał znaleźć spokój. Tim nie został stworzony do takiego tempa, świata show biznesu, w jakim się znalazł; był wrażliwym facetem, który kochał swoich fanów, ale unikał światła reflektorów."

"Tim, będziesz na zawsze kochany. Osoba, którą byłeś i Twoja muzyka, utrzyma Twoje wspomnienia przy życiu. "Kochamy Cię, Twoja rodzina".

 

3624

Zdjęć

27

Filmów

38

Wiadomości

18

Imprez