Dash Berlin powraca do muzyki trance! Classic Set już 30 maja w Gliwicach!

Kilka dni temu organizatorzy A State Of Trance 850, czyli agencja TME ogłosili, że 30 maja w gliwickiej Arenie wystąpi Dash Berlin! Jak zauważyłem po komentarzach wiele osób nie może w to uwierzyć, bo faktem jest, że grupa ta rzeczywście obecnie ma mało wspólnego z muzyką trance. Ale mało kto wie, że holenderske trio, na którego czele stoi Jeffrey Sutorius ma zamiar powrócić do tworzenia oraz grania muzyki trance, z czego przecież słynie. 

Alias Dash Berlin stał się popularny w 2007 roku za pomocą przełomowego singla "Till The Sky Falls Down". Utwór dotarł na szczyt list przebojów muzyki trance na całym świecie, a obecnie jest uważany za wielki klasyk tego gatunku. Holendrzy kontynowali swoją świetną pasję, powstawały kolejno hity ‘Waiting’ i ‘Disarm Yourself’ z wokalem Emma Hewitt, ‘Man On The Run’ z Cerf, Mitiska & Jaren, ‘Better Half Of Me’ i ‘World Falls Apart’ z Jonathan Mendelsohn, ‘Apollo Road’ z ATB i wiele wiele więcej. 

Tymczasem oficjalnie można już powiedzieć, że 30 maja w Gliwicach podczas A State Of Trance, Dash Berlin zaprezentuje set składający się z klasyków, a może i nowych produkcji trance! Agencja TME dopiero wróciła z Utrechtu, skąd przywiozła potwierdzenie tej informacji. Polska może czuć się wyróżniona, bo drugi taki set Jeffrey zaprezentuje jedynie w Las Vegas podczas jednego z największych festiwali na świecie, czyli Electric Daisy Carnival!

Ponadto wiemy również, że wszyscy artyści wraz z Arminem van Buurenem są niezwykle podekscytowani wizytą w Polsce. Jeszcze w tym tygodniu pojawią się oficjalne zaproszenia od niektórych DJów. Rozmawiając właśnie z artystami i czytając zagraniczne portale można wywnioskować, że obcokrajowcy zazdroszczą nam nie tyle samego ASOTa, ale również line-upu. Set Johna O'Callaghana dwa dni temu w Utrechcie zebrał lawinę pozytywnych komentarzy. Dlaczego? Sami się przekonajcie odsłuchując go poniżej. Możliwości pozostałych Panów są Wam zapewne znane, ale najnowsze sety znaleźć możecie np. w serwisie YouTube.

Tymczasem do zobaczenia za równe 99 dni w Gliwicach! <3 

3624

Zdjęć

27

Filmów

35

Wiadomości

18

Imprez