Dwie gigantyczne agencje eventowe zostały partnerami! Alda i Insomniac rozpoczynają współpracę!

Zgodnie z międzynarodową ekspansją amerykańska firma Insomniac Events ogłosiła, że ​​nawiązała współpracę z holenderską agencją ALDA Events po przejęciu 50 procent firmy z siedzibą w Amsterdamie, która jest liderem w rozwoju, produkcji oraz promocji imprez muzyki elektronicznej na całym świecie. Razem dwie główne firmy produkcyjne rozszerzą swoją działalność na szerszą międzynarodową publiczność rozszerzając swój zasięg w Europie, Azji i Stanach Zjednoczonych.

Dla Polaków jest to także kapitalna informacja, gdyż polska firma TME, która organizowała takie imprezy jak A State Of Trance 850, Electronic Family czy Sensation Rise ściśle współpracuje z obydwiema agencjami, jest z nimi mocno związana, więc możemy być świadkami wielu kapitalnych imprez w naszym kraju w przyszłości! 

Założyciel i dyrektor generalny Insomniac, Pasquale Rotella, wydał następujące oświadczenie:

"Allan, David i cały zespół ALDA to pierwszorzędni producenci wydarzeń i przyjaciele, których znam od wielu lat. Chcieliśmy razem pracować od dłuższego czasu, więc ta współpraca wydaje się bardzo naturalna. Dostosowując nasze przedsięwzięcia, możemy zaoferować światowej klasy doświadczenia, z których zarówno Insomniac, jak i ALDA znane są w USA i ekscytujących nowych miejscach na całym świecie."


Przez ostatnie 25 lat Insomniac wyprodukował ponad 2000 wydarzeń, w tym Dreamstate (pierwszy festiwal muzyki trance w Stanach Zjednoczonych),  Electric Daisy Carnival (EDC), największy festiwal muzyczny Ameryki Północnej, który gościł ponad 400.000 uczestników w Las Vegas przez trzy dni w maju tego roku, Escape - specjalny event związany z Halloween oraz wielki Noctural Wonderland. Międzynarodowe portfolio firmy Insomniac - obejmujące wydarzenia w 8 krajach - obejmuje obecnie wydarzenia takie jak EDC Japan, EDC China i EDC Mexico, które jest obecnie największą imprezą muzyczną w tym kraju.

CEO ALDA Allan Hardenberg dodał:

 "Cieszymy się, że możemy nawiązać współpracę z rodziną Insomniac. Pasquale i jego zespół są prawdziwymi innowatorami, jeśli chodzi o tworzenie, prowadzenie festiwali i wydarzeń muzycznych. Naszym celem było dostarczenie miłośnikom tańca wysokiej jakości doświadczeń muzycznych, a Pasquale zachęca do tej wizji."

Z ponad 180 produkcjami stworzonymi w ponad 30 krajach, ALDA prowadzi międzynarodową scenę muzyki tanecznej z festiwalami plenerowymi i halowymi, wycieczkami i wydarzeniami, w tym A State of Trance, wiodącym, transowym eventem, Armin Only, który bije rekordy popularności na świecie, kapitalne We Are Connected oraz kolorowe Electronic Family. ALDA będzie nadal działać jako niezależna firma w ramach współzałożycieli Allana Hardenberga i Davida Lewisa.

Będziemy dostarczać ważniejsze wiadomości branżowe od ADE już wkrótce!

3624

Zdjęć

27

Filmów

48

Wiadomości

18

Imprez