Hardwell jest pewien, że Swedish House Mafia powróci już w weekend poczas Ultra Music Festival! [VIDEO]

Wiele osób śledzi na bieżąco social media, a w nich ostatnio pojawiło się trochę niejasności, takich jak zmiana zdjęcia w tle czy avataru na oficjalnym fanpage'u Swedish House Mafia. Trio ze Skandynawii zakończyło swoją karierę właśnie podczas Ultra Music Festival w 2013 roku zamykając mainstage (poniżej film z tego wydarzenia). Z pewnością chcielibyśmy powrotu tego wyjątkowego teamu, ale nie ma co do tego żadnych przesłanek. Tymczasem jak przeczytałem na łamach YourEdm Hardwell jest wręcz pewien, że tak się stanie! 

W ostatnim wywiadzie Hardwell mówi nieco o Miami i UMF, ale również jasno wierzy, że SHM powróci właśnie podczas najbliższego weekendu! 
"Decydującym dla mnie czynnikiem jest to, że Steve Angello, jeden z trzech członków SHM, odwołał swoją trasę po Azji, nagle nie ma żadnych zaplanowanych koncertów i jest w Miami" - mówi Hardwell. "Dla mnie oznacza to, że tak się musi stać."

Trzymajmy za to kciuki! Tak czy inaczej szykuje się niesamowity weekend. Obserwujcie nasze social media, gdzie ciągle będziemy wrzucać ciekawe materiały, ale również dołączcie do grupy, gdzie naprawdę wieeeele się dzieje. 4Clubbers.pl - muzyka, festiwale, eventy, dyskusja, EDM ☑️. Ponadto zapraszamy na Instagram oraz oczywiście forum 4Clubbers.pl, gdzie pojawi się czat oraz stream LIVE. 

 

3624

Zdjęć

27

Filmów

42

Wiadomości

18

Imprez