Historia imprezy Sensation w Polsce! 13 października wielki powrót legendarnej marki!

Agencja ID&T jest Wam pewnie dobrze znana, gyż organizuje m.in. takie eventy jak Tomorrowland, Mysteryland czy Amsterdam Music Festival. Jednakże polscy klubowicze najbardziej zakochali się w Sensation, którego pierwsza światowa edycja przypadła na 2000 rok. Mało kto wie, że w głównej mierze dzięki polskiemu promotorowi oraz polskiej edycji Sensation tak naprawdę "wypłynęło" na świat. 

Wszystko rozpoczęło sie w okolicach 2005 roku od dwóch agencji, które jako pierwsze w pewien sposób rozruszały polski rynek: MSM oraz MDT. Pierwsze rozmowy o Sensation w Polsce odbyły się w lutym 2004 roku podczas Trance Energy! Generalnie przedstawiciele ID&T byli bardzo zaskoczeni propozycją Polaków, aby zorganizować Sensation w naszym kraju. Byli również nastawieni sceptycznie i podchodzi do tego z dystansem, ale finalnie zaufali ekipie MSM, dzięki czemu pierwsze Sensation White odbyło się 28 października 2006 roku! Warto wspomnień, że było to pierwsze Sensation organizowane na licenji po za granicami Holandii. Dzięki naszemu eventowi Holendrzy zrozumieli, że Sensation to marka globalna, którą mógł poznać cały świat. Idąc za ciosem team ID&T zorganizował do tej pory Sensation w 34 krajach na pięciu kontynentach! Tym bardziej jest to dla nas powód do dumy! 

Idąc za ciosem agencja MSM zorganizowała kolejne eventy Sensation w 2007, 2008, 2009 oraz 2010 roku. Przez te wszystkie lata podczas Sensation w Polsce wystąpili m.in. Above & Beyond, ATB, Marco V, Sebastian Ingrosso, David Guetta, Markus Schulz, Sander van Doorn, Laidback Luke, Erick Morillo, Tocadisco, Fedde Le Grand, Richard Durand, Dash Berlin czy Jerome Isma-Ae.

Tymczasem Sensation Poland powraca po ośmiu latach do Polski i odbędzie się 13 października w Gliwicach! Wystąpią (zgodnie z czasem setów): GROMEEMr. WhiteRoger SanchezFedde Le GrandPure NRG LIVE, Paul Van DykMarco VErick Morillo i inni! Dla starszych będzie to wspaniały powrót do korzeni, aby jeszcze raz przeżyć te piękne chwile, z kolei młodsi fani będą mogli na własnej skórze odczuć co znaczy marka i show Sensation! 
Bilety na to wydarzenie możecie kupić poprzez www.sensation.4Clubbers.pl :) 

Gorąco zapraszamy wraz z agencją TME

 

3624

Zdjęć

27

Filmów

48

Wiadomości

18

Imprez