Hit z Tomorrowland utworem Polaka! Blinders dostarcza nam kolejny imprezowy hit w stajni Garrixa!

Nasz rodak - Blinders zdecydowanie jest jednym z najbardziej ekscytujących i gorących nazwisk w STMPD RCRDS - wytwórni muzycznej Martina Garrixa. Po sukcesie popowego utworu „Melt (Tasty)” nadszedł czas na kolejną muzyczną bombę. „Leaving” to housowy, wysokooktanowy track, który z pewnością przyspiesza puls i  porywa każdego do tańca.


Ciężkie bassowe uderzenia w połączeniu z barwnymi elektro-syntezatorami, dźwiękami perkusji oraz cudownym, chwytliwym wokalem tworzy mieszankę energetycznego brzmienia momentalnie wpadającego w ucho.

Gdy emocjonalny kobiecy śpiew jest po mistrzowsku przełamany elektronicznymi beatami a napięcie w utworze wzrasta, nagle melodię uzupełnia dźwięk klaksonu a do gry wkracza rytmiczny i imprezowy refren. 

Występując tego lata w prestiżowym klubie Ushuaia na Ibizie i Muse w Chinach, oraz na festiwalach takich jak Tomorrowland czy Balaton Sound, Blinders grał dla licznych tłumów przyciągając do siebie nową rzeszę fanów swojej twórczości. Martin Garrix przetestował nowy track Blinders na własnej skórze podczas swojego set’a na Tomrorrowland  jednocześnie nadając mu światową premierę. Reakcje ludzi mówią same za siebie - widok tysiącą roztańczonych osób bawiących się do utworu Blinders gwarantują jego ogromny sukces.

 

Zdecydowanie możemy być dumni z tego polskiego talentu, a jego twórczość powinna być promowana i udostępniana przede wszystkim w naszym kraju. Warto śledzić losy Blinders, gdyż w najbliższej przyszłości szykuje się następny głośny release artysty. Trzymajmy mocno kciuki za naszego rodaka!

3624

Zdjęć

27

Filmów

45

Wiadomości

18

Imprez