Nowe miejsce rozrywki w Warszawie. Grand Opening FHouse Warsaw już za tydzień!

Stwierdziłem, że warto będzie wspomnieć fanom muzyki elektronicznej o nowym miejscu w Warszawie. Jak nieoficjalnie dowiedziałem się od jednego z założycieli klubu - nie tylko na otwarciu, ale i w przyszłości pojawiać się będzie wiele gwiazd! 

Już 13-14 marca, na Foksal 19, swoje podwoje otworzy najmodniejszy klub stolicy – FHouse. I jak przystało na historię budynku, będzie to miejsce niezwykłe!

Wielkie otwarcie FHouse to będzie wydarzenie, którego Warszawa długo nie zapomni. 12 marca drzwi do wielkiej rozrywki otworzą największe gwiazdy muzyki, kina i oczywiście mody, a już 13 i 14 marca pierwsi goście mogą podziwiać odnowione wnętrza i bawić się przy dźwiękach muzyki wielkich światowych artystów.

Ekscentryczny milioner – Gianluca Vacchi, oficjalny głos Fashion TV- Ania J i celebrytka, żona jednego z największych światowych DJów - Cathy Guetta – to tylko niektóre muzyczne gwiazdy tego wieczoru. Nie zabraknie też pokazów tanecznych, mody, dobrego jedzenia i zabawy do białego rana.

3-dniowe otwarcie FHouse śmiało można nazwać festiwalem muzyki elektronicznej. Na scenie zobaczyć będzie można:

13.03 – piątek 
Gianluca Vacchi, Tyron Dixon, Roberto Sevillano, Viktor Olle, Ania J (vocal), Lunnas, Jaco, Ellys Leon (vocal)

14.03 – sobota 
Cathy Guetta pres Cathylicious, Neevald, Ellys Leon (vocal), Biskup, Roberto Sevillano, Jaco, Punchline, Koala, FHouse

FHouse, należące do rodziny Fashion TV, to miejsce, gdzie spotka się moda, muzyka, taniec i jedzenie w niezwykłej oprawie. Wśród wielu klubów ten będzie wyróżniał się pod każdym względem.

Jednym z nich z pewnością będzie wystrój. Klub mieści się na czterech piętrach zabytkowej kamienicy. Na każdym piętrze goście mogę spodziewać się różnych doznań, ale na każdym można będzie poczuć smak luksusu. Zapewnią to projekty wnętrz, wykonane przez Marco Belotto.

Na parterze, w restauracji, można będzie spróbować niezwykłych dań, często inspirowanych najnowszymi kolekcjami wielkich projektantów. Niezwykłości daniom doda sposób ich podania. Każdy będzie mógł zamówić tematyczny talerz – mięsny, wegetariański, rybny albo z owocami morza i wszyscy goście będą mogli spróbować jego smakołyków. Tak, foodsharing znają już w restauracjach w największych światowych metropoliach, teraz możecie zobaczyć, jak to działa w Warszawie. Tutaj też można odpocząć przy chilloutowej muzyce i obejrzeć relacje na żywo z największych pokazów mody. Mało? Zaprosimy zatem naszych gości na Dinner Show. Obiad w niezwykłej oprawie i w towarzystwie najlepszych tancerek smakuje jeszcze lepiej.
 

Po obiedzie sjesta? Nie ma problemu. Na pierwszym piętrze można będzie delektować się wykwintnymi alkoholami i zapalić kubańskie cygaro. A przy okazji poznać najnowsze trendy w modzie haute couture i wybrać modną biżuterię i perfumy.

A po odpoczynku – pora na zabawę. Na drugim piętrze, w wielkiej sali balowej, w każdą środę, piątek i sobotę, do tańca porwą gwiazdy światowych klubowych scen. A co zrobić z pozostałymi dniami? Najlepiej przyjść na pokaz nowych kolekcji topowych projektantów, nie tylko polskich lub na wystawę.

Czwarte piętro jest nieco tajemnicze. To Michel Adam’s Super VIP & Business Lounge. Dyskretna obsługa, spokojna muzyka i obsługa concierge zapewnią idealne warunki do biznesowego spotkania albo wieczornego relaksu w gronie najbliższych przyjaciół.

3624

Zdjęć

27

Filmów

63

Wiadomości

18

Imprez