Śmiertelny wypadek pod Szczecinem, w którym brał udział polski DJ pod wpływem alkoholu

Od rana dopływają do nas na facebooku oraz w grupie smutne wiadomości od fanów wraz z linkami do największych serwisów informacyjnych w Polsce. Nadal nie wierzymy w to, co się stało. Tutaj jedynie tekst z newsa z rmf24.pl.

"Znany DJ zatrzymany przez policję - dowiedziała się reporterka RMF FM Aneta Łuczkowska. Dorian T. nad ranem spowodował śmiertelny wypadek pod Szczecinem. Według policji, mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 6 w Kliniskach, tuż po godzinie 5 rano. Auto, którym jechał Dorian T., uderzyło w prawidłowo jadącego volkswagena.

W wypadku zginęła pasażerka volkswagena, a kierowca pojazdu został ranny.Badanie wykazało, że Dorian T. miał 2 promile alkohole. Trafił do aresztu. Gdy wytrzeźwieje, usłyszy zarzuty.24-latek to znana postać w świecie muzyki elektronicznej i klubowej. Koncertuje na całym świecie. Na swoim koncie ma ponad 20 wydanych singli. Jego remix trafił na płytę Linkin Park. Jest też najwyżej notowanym w historii Polakiem w rankingu DJ MAG TOP 100. Dorian T. pochodzi z Goleniowa w Zachodniopomorskiem'. 

Na gs24.pl czytamy nastomiast:


"Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta kierująca vw bora chciała przepuścić wyjeżdżającego ze stacji tira i zjechała na lewy pas jezdni S3 w Kliniskach. Wtedy uderzył w borę jadący lewym pasem vw scirocco. Jego kierowca był pijany. Była fatalna pogoda. Uderzenie było tak silne, że pasażer bory zginął, a kobieta kierująca borą trafiła do szpitala. Jeśli te informację się potwierdzą, to zmienia to sytuację, gdy chodzi o sprawstwo wypadku."

Temat będziemy na bieżąco aktualizować.

_______________________
Dołączcie do 4Clubbers:
Grupa na Facebooku
Instagram
YouTube

3624

Zdjęć

27

Filmów

220

Wiadomości

17

Imprez