Sunrise Festival 2019 - oficjalna data, 5 scen, pole namiotowe i inne nowości!

Sunrise Festival to bez wątpienia marka festiwalu, który jest numerem jeden w Polsce, ale ma również aspiracje, aby poważnie zaistnieć w Europie! Imprezę doskonale znają wszyscy fani muzyki elektronicznej w naszym kraju, a nawet ci, którzy się nią nie interesują. Sama nazwa "Sunrise Festival" stanowi stały punkt na wakacyjnej mapie Polski dla osób, które po prostu chcą tam być. Śledzę od samego początku losy kołobrzeskiego festiwalu i śmiało możemy powiedzieć, że to wydarzenie z wielkim rozmachem, ale biorąc pod uwagę zagraniczne eventy wszyscy zadajemy sobie pytanie - kiedy krok w przód, kiedy dalszy rozwój?

Weźmy na przykład taki Untold Festival odbywający się w Rumunii. Tego roku odbyła się jego czwarta edycja, a głośno o nim w całej Europie. Z każdym rokiem organizatorzy podwyższają sobie poprzeczkę. Słyszałem nawet porównania, że to taki "mały Tomorrowland". W sumie to samemu mam chęć wybrać się tam w 2019 roku. Skoro w Rumunii mają takie wydarzenie polscy fani muzyki elektronicznej zadają sobie pytanie - a dlaczego my nie możemy mieć festiwalu na skalę europejską? Dlaczego nie możemy mieć kilku scen nafaszerowanych samymi genialnymi nazwiskami, a samo miasteczko festiwalowe nie może przenosić w inny świat? Prawdopodobnie wszystko się zmieni i być może krok milowy nastąpi właśnie w 2019 roku. Wczorajszego wieczoru agencja MDT, czyli organizatorzy Sunrise Festival w social mediach poinformowała o kilku ciekawych faktach. Wiemy już, że w 2019 roku w dacie 19-21 lipca w nieznanej jeszcze lokalizacji (spokojnie, Sunrise pozostaje nad morzem) powstanie aż 5 scen, pole namiotowe, a także strefy chilloutu. Na taki rozwój sprawy czekali chyba wszyscy fani potęgi z Kołobrzegu! Pełną treść oświadczenia znajdziecie poniżej: 

Wszystko wskazuje na to, że na naszych oczach pisać się będzie historia. Mocno trzymamy kciuki za to, aby była to historia piękna, która na stałe zapisze się jako punkt na mapie polskich, jak i europejskich fanów muzyki elektronicznej. Tego życzymy ekipie MDT! :) 

3624

Zdjęć

27

Filmów

45

Wiadomości

18

Imprez