Swedish House Mafia powraca! Nowa muzyka, trasa koncertowa, bilety!

Minął już prawie tydzień, odkąd Swedish House Mafia zaktualizowała swoją stronę internetową, wprowadzając zegar odliczający. Nie wiadomo było, co on oznacza, jednak fani z pewnością podejrzewali jedno - powrót. Dzisiejszego poranka odliczanie zakończyło się i automatycznie pojawiła się konferencja prasowa.

Dołącz do naszej wielkiej grupy na FACEBOOKU i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami! KLIKNIJ!

Chwilę po rozpoczęciu konferencji Panowie wchodzący w skład SHM pojawili się w kadrze i rozpoczęli rozmowę całkowicie w języku szwedzkim. Podczas konferencji Steve, Seb i Axwell opowiadali o tym, dlaczego rozstali się jako trio i dlaczego zdecydowali, że teraz nadszedł czas na powrót. Panowie zauważyli, że pozytywna reakcja na ich występy oraz łzy ludzi, na twarzy których pojawiały się łzy podczas występów dali im motywację do tego.

Nowa muzyka

Panowie potwierdzili, że pracują już nad nową muzyką i styl będzie podobny do "dzisiejszej muzyki" ale wciąż będzie to styl Swedish House Mafia. Nie wyjaśniali dalej, co oznacza dźwięk "dzisiejszej muzyki", ale możemy sobie tylko wyobrazić, że dźwięk szwedzkiej mafii zostanie wzbogacony.

Nowe występy

Zapytani o trasę koncertową, Panowie byli mocno przytłoczeni, powołując się na potwierdzenie tylko jednego występu. Sztokholm, Szwecja, 4 maja 2019 r. Arena Tele2, będzie miejscem wielkiego powrotu słynnego trio ze Szwecji. Gwiazdy dodały również, że więcej dat zostanie ogłoszonych później.

Projekty solowe.

Zapytani o indywidualne projekty Panowie wyjaśnili, że posuwając się naprzód, poświęcą 100% uwagi dla projektu Swedish House Mafia. Projekty Steve Angello i Axwell / \ Ingrosso zostaną zawieszone na czas niekreślony. Zapytani o to, czy żałują, że nie występowali przez pięć lat, wszyscy jednogłośnie zgodzili się, że był to właściwy wybór. Mieli dość SHM i potrzebowali przerwy. Teraz wierzą, że nadszedł czas, by po raz kolejny połączyć siły.

Bilety na występ w Sztokholmie trafią do sprzedaży o godzinie 00:00 w sobotę 27 października. Można je kupić tutaj.

3624

Zdjęć

27

Filmów

48

Wiadomości

18

Imprez