Time-table Sensation Poland 2018 ogłoszony! Pozostało już tylko kilkanaście dni!

Pozostało już tylko kilkanaście dni do wielkiego powrotu marki Sensation do naszego kraju. Z pewnością jest to jedno z najważniejszych wydarzeń tego roku, a na pewno tej jesieni! Dziś agencja organizująca ten event, czyli TME opublikowała oficjalny time-table, czyli rozpiskę czasową występów danych artystów. Na które sety czekacie najbardziej? :) 

Bilety na to wydarzenie kupicie TUTAJ!
Sensation to wielopokoleniowy event, który gościł w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 lat! Sensation to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie! Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają nasze poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem!
#MiastoGliwiceZaprasza


Kolor biały od zawsze towarzyszył Sensation i to jest kolejna z magicznych cech tego wydarzenia. Macie białe ubrania? Kolekcjonujcie je powoli, razem stworzymy coś niezwykłego!

Wszyscy fani z Europy i świata, którzy chcą uczestniczyć w tym wydarzeniu mogą to zrobić już tej jesieni! Dajemy im możliwość przeżycia tego niezwykłego eventu w najnowszej, jednej z największych w Europie - Arenie w Gliwicach13 października 2018 roku!

3624

Zdjęć

27

Filmów

45

Wiadomości

18

Imprez