Tom Swoon połączył siły z Tungevaag & Raaban! Posłuchaj singla ‘Beside Me’

Polska supergwiazda muzyki elektronicznej Tom Swoon łączy siły z norweskim duetem Tungevaag & Raaban w swoim najnowszym singlu „Beside Me”. Kolaboracja z Norwegami, którzy mają już ponad 333 miliony streamów na Spotify uplasowała sięw dniu wydaniana playlistach New Music Friday w aż 9 krajach! Jest to prawdopodobnie najlepszy wynik, jaki kiedykolwiek osiągnął polski artysta! Utwór miał także swoją radiową premierę na antenie Radia Eska w piątkowym prime time po godzinie 19:00.

 

Popularność polskiego producenta nie słabnie –muzykniedawno awansował w rankingu DJ Mag’s Top 100 na miejsce 47. wśród najlepszych DJ-ów na świecie. Tom ma na koncie produkcje wydane przez największe wytwórnie taneczne na świecie –od „Ghost” w Protocol Recordings należącej do Nicky’ego Romero, po „Shingaling” w Spinnin’ Records. Ten zaledwie 24-letni producentbył już wielokrotnie doceniany przez największe gwiazdy DJskie, takie jak Tiesto, Martin GarrixczyArmin Van Buuren. Tom na swoim koncie ma też oficjalne remiksy dla Linkin Park, Lorde, Matthew Koma, a także pierwszy polskojęzyczny utwór –remiks dla “Zapomnij Mi” Sarsy. 
 

To jednak nie koniec działań naszego artysty na terenie kraju. Tom zapowiedział na 2018 rok wspólny utwór z Kamilem Bednarkiem, a także kilka innych kolaboracji z polskimi gwiazdami, których nazwiska są jeszcze owiane tajemnicą.

Utwór “Beside Me” można już odsłuchać pod adresem: www.tomswoon.com/besideme
 
Tom Swoon w internecie:
Facebook
Twitter
Spotify
Instagram
 
Tungevaag & Raaban w internecie:
Facebook
Instagram
Twitter
Spotify

3624

Zdjęć

27

Filmów

220

Wiadomości

17

Imprez