Trance Xplosion Reborn - informacje organizacyjne!

Dzień dobry Trance Family,

już w najbliższą sobotę spotykamy się w Ergo Arenie na najdłuższym evencie z muzyką trance w Polsce, czyli Trance Xplosion Reborn. Doskonała lokalizacja Ergo Areny na styku dwóch miast nadaje niesamowitej atmosfery, którą my już czujemy. Przed Wami informacje organizacyjne, więc prosimy abyście zapoznali się z nimi bardzo uważnie.

Jeszcze przez kilka chwil trwa konkurs, 4 bilety możecie zgarnąć w naszej grupie TUTAJ. 


Bilety

W dniu imprezy kasy otwarte będa od godziny 14:00 do 4 rano lub do wyczerpania biletów. Bilet standard w dniu imprezy kupicie za 130 PLN, a bilet VIP kupicie za 550 PLN.
Po wyjściu z imprezy bilet traci ważność. Przypominamy, że tylko dla posiadaczy biletów na Trance Xplosion Reborn w kasie będzie możliwość zakupienia biletów na ASOT 850 special box na sektor A/B w cenie 299zl (tylko 50 sztuk), który odbędzie się w Gliwicach 30 maja 2018 roku. W dalszym ciągu bilety możecie zakupić również poprzez internet TUTAJ. 


Wejście
Bramy do Areny zostaną otwarte o godzinie 16.00. Pierwszy Dj zaczyna grać o godzinie 16:20. Wejścia do hali będą czynne do końca imprezy. Przypominamy, że po wyjściu z terenu imprezy bilet traci ważność. Posiadacze biletów standard wchodzą wejściem oznaczonym na planie A1. Posiadacze biletów VIP wchodzą osobnym wejściem B2.
Osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą wejść na teren z opiekunem, który musi posiadać bilet standard. Należy posiadać, ze sobą dokumenty potwierdzające niepełnosprawność.


Media/Akredytacje
Osoby które zapisały się na listę akredytacji lub posiadają legitymacje prasowe powinny udać się do wejścia A1, po lewej stronie.


Listy gości/ Konkursy
Osoby z listy gości i konkursów zapraszamy do wejścia A1, po lewej stronie. Prosimy pamiętać o dokumencie tożsamości.


Bezpieczeństwo Imprezy Masowej
Bardzo prosimy o dostosowanie się do poleceń ochrony. Wejście na teren imprezy określa nasz regulamin. http://www.tme-event.com/files/tx2017.pdf, który również będzie
wywieszony przy wejściach na imprezę.

Punkt​​Medyczny/​​Piesze​​Patrole​​Medyczne
Jak zawsze punkt medyczny jest na stałe w Ergo Arenie. Dodatkowo podczas całego wieczoru będą piesze patrole medyczne.

Szatnie/​​Depozyt
W Ergo Arenie jest szatnia. Płatna 2 PLN od każdej rzeczy. Depozyt kosztuje 20 PLN.

Gastronomia
Na terenie hali znajdują się punkty gastronomiczne w których będzie można kupić napoje chłodzące , piwo , żywność oraz przekąski. Uwaga! Sastronomia nie jest powiązana w żaden sposób z TME jako organizatorami wydarzenia. Nie mamy żadnego wpływu na ceny, menu oraz przepustowość tych miejsc oraz jakość obsługi. GASTRONOM jest operatorem Ergo Areny.


Toalety
W Ergo Arenie toalety są bezpłatne.


Palenie
Palenie tytoniu i papierosów elektronicznych dozwolone będzie TYLKO i wyłącznie w palarniach umiejscowionych przy wejściach. Prosimy o palenie w wyznaczonych miejscach.

Nie możemy się doczekać. Już wkrótce zdjęcia z pierwszego dnia produkcyjnego. Jeżeli nie macie jeszcze biletów to nie czekajcie.
To najmocniejsze i najbardziej trance’owe zakończenie roku. Musicie tu być! #trancefamily

3624

Zdjęć

27

Filmów

388

Wiadomości

17

Imprez