Wielki powrót Sensation do Polski po ośmiu latach już w sobotę! Sprawdź zdjęcia z przygotowań!

W latach 2006, 2007, 2008, 2009 oraz 2010 Sensation odbywało się w Polsce i cieszyło się niezwykłą popularnością. To wielkie show zostało doskonale zapamiętane przez polskich klubowiczów, co widać zresztą po zainteresowaniu tegoroczną edycją, która powraca po ośmiu latach do Polski! Przedstawiamy Wam zdjęcia z przygotowań tej impezy, która odbędzie się 13 października w gliwickiej Arenie! Imprezę organizuje agencja TME.
 

Bilety dostępne są na stronie Sensation.4Clubbers.pl, a w dniu imprezy dostępne będą w kasach. Zachęcamy również do zakupienia oficjalnych gadżetów, które dostępne są w SKLEPIE TME.


Sensation to wielopokoleniowy event, który gościł w 34 krajach, a jego historia sięga aż 20 latSensation to przede wszystkim show ogromnego rozmachu, którego nie doświadczycie na żadnym innym evencie! Za Sensation stoi wielkie doświadczenie, ale także pasja i serce, które powodują, że jest to pozycja obowiązkowa dla fanów muzyki elektronicznej. Dla osób nieco starszych, które pamiętają nasze poprzednie edycje w Polsce jest to wielki powrót do korzeni, a dla młodszych ogromna szansa, aby marzenie przeżycia Sensation stało się faktem!


 

3624

Zdjęć

27

Filmów

44

Wiadomości

18

Imprez