Regulamin

REGULAMIN 4CLUBBERS.PL

 

I. REJESTRACJA

 1. Serwis 4CLUBBERS.PL jest w pełni dostępny po wypełnieniu formularzu rejestracji.
 2. Rejestracja na forum 4CLUBBERS.PL jest darmowa!.
 3. Użytkownik wysyłając formularz rejestracyjny oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się go przestrzegać oraz że podane przez niego dane nie naruszają jakichkolwiek praw osób trzecich.

 

II. OGÓLNE

 1. Każdy Użytkownik prócz regulaminu forum akceptuje również Netykietę, czyli zasady przyzwoitego zachowania się w internecie.
 2. W wielu działach prócz niniejszego regulaminu obowiązują również regulaminy działowe. Wątki z zasadami panującymi w danym subforum są przyklejone (znajdują się na początku listy tematów)
 3. Na 4CLUBBERS.PL obowiązuje system ostrzeżeń (WARNów) które można otrzymać za: 
  - pisanie postów które łamią w jakikolwiek niniejszy regulamin 
  - prowokowanie oraz obrażanie innych użytkowników 
  - "przekłamanie swojego profilu" - ustawienie jako avatara rangi która nie została nam przyznana 


  Każde takie ostrzeżenie "wzbogaca nas" o 20% w profilu (liczba "WARNów" znajduje się w Twoim profilu pod posiadaną rangą). Po zgromadzeniu 100% (5 ostrzeżeń) konto użytkownika jest zbanowane na okres 30 dni, w szczególnych przypadkach, kiedy dochodzi do poważnego bądź nagminnego naruszenia zasad regulaminu okres banicji może być dłuższy. Na forum można również otrzymać WARNa "zerowego": użytkownik dostaje powiadomienie o złamaniu regulaminu forum, ale w liczniku ostrzeżeń wciąż widnieje 0% (w przypadku pierwszego ostrzeżenia). Nie jest to metoda nacisku, a jedynie informacja o błędnym postępowaniu na forum w rozumieniu administracji. Moderator to też człowiek i ma prawo się mylić. Jeśli uważasz że zostałeś ukarany niesłusznie, możesz odwołać się od ostrzeżenia zgłaszając sprawę do Rang Moderatora lub Adminstratora.
 4. W razie złamania jakiegokolwiek punktu regulaminu, użytkownik zobowiązany jest wysłać Raport poprzez kliknięcie w ikonę  i podanie powodu. Jeśli użytkownik piszący post wytykający błąd w danym temacie nie skorzysta z opcji Raport, będzie upomniany, a w konsekwencji ukarany za zabawę w moderatora.
 5. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum. Administracja Forum nie ponosi odpowiedzialności za treść tych opinii. Jednakże Moderatorzy działów mają prawo do korekty, zmian lub usunięcia z forum dowolnego postu łamiącego regulamin nawet bez podania uzasadnienia. Wszelkie konsekwencje ponoszą publikujący je użytkownicy.
 6. Niedopuszczalne jest umieszczanie na forum treści naruszających obowiązujące prawo, zasady współżycia społecznego lub dobre obyczaje, zawierających treści naruszające prawa i dobra osobiste osób trzecich, dyskryminujące płeć, rasę, narodowość, język czy religię oraz nawołujące do przemocy. Opinie zamieszczone przez użytkowników na forum są ich prywatnymi. Administracja 4CLUBBERS.PL nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.
 7. 4CLUBBERS.PL nie jest miejscem na darmową reklamę innych serwisów. Jeśli chciałbyś zareklamować tutaj swoją stronę internetową skontaktuj się z Administratorem.
 8. Na forum można posiadać tylko jedno konto.

 

III. TEMATY Z MUZYKĄ

4CLUBBERS.PL to obecnie największe forum muzyczne w Polsce. Tematy zakładane przez użytkowników są w większości działów sprawdzane przez moderatora działu. Jakie wymogi musi spełnić temat, by przejść proces moderacji?

 1. Odstęp między dwoma tematami w tym samym dziale to 1 godzina (chyba, że regulamin działu mówi inaczej)
 2. W subforach: Muzyka Mp3AlternatywaRadio HitsProdukcje Amatorskie w nazwie pliku musi znajdować się adres 4CLUBBERS.PL
 3. Przed założeniem wątku należy przeszukać forum by uniknąć powielenia tego samego tematu
 4. Utwór nie może zarówno w nazwie jak i w tagach utworu reklamować innych serwisów o podobnej tematyce
 5. W treści posta należy podać jak najwięcej informacji o utworze
 6. Utwór musi posiadać odpowiednią jakość (widmo)
 7. W działach głównych dopuszczalne są utwory, których pierwotna data premiery/udostępnienia za darmo nie przekracza 3 miesięcy. Utwory mające ponad 3 miesiące, a mniej niż 4 lata są przenoszone do Archiwum Mp3, natomiast mające więcej niż 4 lata do działu Klasyki.
 8. Decyzja moderatora akceptującego temat nie podlega dyskusji, w razie skarg należy pisać do rang modów/adminów
 9. Pliki muszą znajdować się na dozwolonych serwerach - LISTA DOZWOLONYCH SERWERÓW

     Przydatne linki:
  Jak poprawnie zakładać tematy z uploadami na forum? 
  Jak poprawnie oceniać jakość utworów przy uploadach na forum? 
  Jak sprawdzać i usuwać obce aliasy z tagów utworu przed uploadem na forum?

   

  Zobacz również: 
  Kontakt z ekipą forum 4clubbers.pl 
  Opisy oraz przykłady wszystkich rang dostępnych na forum 
  W razie jakichkolwiek problemów pisz swoje sugestie na bartek24m@wp.pl 

  Administrator strony zastrzega sobie prawo do zmiany treści regulaminu.

  Copyright 2015 © SERVVA - Powyższy regulamin jest objęty prawami autorskimi, wykorzystanie go do własnych celów zabronione bez zgody autora

3624

Zdjęć

27

Filmów

63

Wiadomości

18

Imprez